ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У єдності — наша сила, або Як військовим морякам допомагають ветерани національного флоту

Прочитаєте за: 3 хв. 6 Червня 2022, 15:21 48

Днями командувач ВМС ЗС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа зустрівся з представниками Благодійного фонду ВМС України.

Нагадаємо, що Фонд розпочав свою діяльність у 2017 році в Одесі за ініціативи колишніх військових, які свого часу проходили службу у Військово-Морських Силах. Колектив благодійної організації надавав допомогу у справі відродження національного флоту України в нових місцях базування та дислокації на континентальній частині України.  Їхнім головним завданням було підвищення бойової готовності, покращення матеріально-технічного забезпечення й оснащення військових частин, кораблів та установ ВМС ЗС України.

Але, на жаль, широкомасштабна війна внесла свої корективи і в роботу Фонду, основна діяльність якого насамперед спрямована на реалізацію цільових програм щодо соціальної підтримки наших громадян. Залучившись підтримкою небайдужих організацій нашої країни та міжнародних партнерів із Німеччини, Швейцарії і Австрії, колектив благодійників розпочав роботу з організації соціальної, фізичної та психологічної адаптації сімей і дітей загиблих захисників України та воїнів, які зазнали поранень чи повернулись із російського полону.

На сьогодні команді  Благодійного Фонду ВМС України вдалося вже зробити чимало. Зокрема, підписано Меморандум про партнерство та співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «Одеса Бріз».

— Це офіційне закріплення нашої тісної співпраці, яка триває з початку широкомасштабного вторгнення ворога на територію України, коли спільними зусиллями ми доставляли на лінію розмежування необхідні речі та медикаменти нашим захисникам. Надалі співпраця передбачає реалізацію проєктів  з  питань лікування та реабілітації бійців, надання благодійної та медичної допомоги, — зауважують представники Фонду.

Також вже розроблено план реалізації проєкту створення юридичної клініки на базі Фонду ВМС. Діяльність даної установи буде зосереджена на наданні консультативної та координаційної підтримки військовослужбовцям Військово-Морських Сил та їхнім родинам. Створення ефективних механізмів надання безоплатної правової допомоги дозволить оперативно реагувати на актуальні потреби військових, їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, у зв’язку з тим, що нині існують серйозні проблеми з психологічним супроводом малечі, яка живе в умовах війни, команда Фонду оголосила про ініціативу створення Центру психологічної підтримки дітей. В умовах воєнного стану локація буде нести багатофункціональний характер і спрямована на покращення психоемоційного стану та оздоровлення дітей військових.

З метою реалізації даної ініціативи команда Фонду зустрілася із зовнішнім радником ЮНІСЕФ Світланою Роховою.

Всі ці та інші ініціативи й були обговорені під час робочої зустрічі з командувачем національного флоту. Також окремо сторони обговорили організацію літніх дитячих таборів за кордоном.

— Я вдячний засновникам та кожному, хто долучився до Благодійної організації «Фонд сприяння розвитку ВМС України», за вашу самовіддану справу, за те, що не залишались осторонь у нелегкі часи та продовжуєте надавати допомогу там, де її найбільше чекають. У єдності і взаємній допомозі наша сила, яку ворогові ніколи не зламати, — подякував благодійникам віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

Фото: Благодійний фонд ВМС України

1
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Публікації, Регіони