ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтери зі спілки ветеранів передають на Схід чергову «швидку»

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Червня 2022, 11:58 20

Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій у 100-й день широкомасштабної війни готується передати на передову чергову машину швидкої допомоги. Про це журналістові АрміяInform розповіла одна з координаторок організації Ольга Харькіна.

– Загалом це  третій автомобіль, який ми закупили за допомогою наших донаторів та передаємо захисникам, – говорить волонтерка. – Наразі вже ухвалено рішення щодо купівлі ще однієї «швидкої», адже так склалися обставини, що одночасно відразу у двох військових частинах, де служать і воюють наші ветерани та друзі, є потреба в санітарних автомобілях. Тож до однієї з них ми передаємо цю красуню і шукаємо ще одну машину.

Волонтерка каже, що машина була придбана коштом американських друзів із організації United Help Ukraine.

– Це наші давні знайомі, які ще з чотирнадцятого року системно підтримують українських захисників, – продовжує Ольга Харькіна. – Ось уже вісім років поспіль вони допомагають нам, закуповуючи чи фінансуючи закупівлю військового спорядження, радіостанцій та різноманітних гаджетів. Цього разу ми вели з ними діалог щодо потреб військових у машинах швидкої допомоги, і вони профінансували це придбання, купувалася вона вже тут, в Україні.

Машина – чудовий Mercedes Vito 116 CDI 4×4 2014 року випуску. Одразу ж після придбання фахівці перевірили та відремонтували її. Вже сьогодні-завтра «швидка» відправиться до однієї з найгарячіших точок на сході України, де рятуватиме життя наших захисників. А волонтери СУВІАТО вже готуються до придбання наступного автомобіля.

– Ситуація на наших східних та південних рубежах залишається вкрай напруженою, що диктує свої пріоритети в перекритті важливих запитів, – кажуть у спілці. – Недивлячись на те, що частина міст повертається в буденність і до спокійного життя, ми знаємо, що сьогодні 100-й день чергового етапу війни, і ще чимало важких днів попереду.

Також волонтери щиро дякують друзям із United Help Ukraine за допомогу в придбанні авто, кажучи, що їхня підтримка безцінна. Як, власне, й підтримка всіх українських та закордонних благодійників, які допомагають наближати нашу перемогу.

Фото Андрія Сідлецького

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Регіони