ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Херсонщині окупанти відключили зв’язок і домашній інтернет

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Травня 2022, 23:15

Відновити мобільний зв’язок і домашній інтернет у тимчасово окупованій Херсонській області найближчим часом, швидше за все, не вдасться, оскільки російські окупанти втрутилися в роботу мережевого обладнання в регіоні.

Про це повідомляє Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

«З учорашнього дня українські оператори мобільного зв’язку, інтернет-послуг та телефонії почали фіксувати спочатку перебої, а потім повне відключення зв’язку в Херсонській області», – йдеться в повідомленні.

Згідно з отриманою від компаній інформацією, відбулося втручання представників окупаційного режиму в роботу обладнання – відключення живлення обладнання, від’єднання кабелів тощо.

«Наразі жителі регіону залишилися без українського мобільного зв’язку та доступу в інтернет, а також без можливості здійснити національні та міжнародні дзвінки, використовуючи стаціонарні телефони. На жаль, найближчим часом відновити зв’язок в області, швидше за все, не вдасться, оскільки відповідне обладнання знаходиться під повним контролем окупаційного режиму та російських військових», – наголошують у Держспецзв’язку.

Читайте нас в Telegram
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили
Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили

Вдень 13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БПЛА. З урахуванням нічної атаки (139 БПЛА), усього було запущено 892 ворожих безпілотників.

Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку
Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку

Правоохоронці викрили 41-річну киянку, яка під час воєнного стану ошукала військовослужбовця ЗСУ, котрий був тяжко поранений.

Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ
Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ

Російського агента, який передавав росіянам інформацію про дронові операції Сил оборони, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Drone Deal» і захист неба — Україна домовилася про новий формат співпраці з Литвою та Латвією
«Drone Deal» і захист неба — Україна домовилася про новий формат співпраці з Литвою та Латвією

Україна розширює співпрацю з європейськими партнерами у сфері дронів та протиповітряної оборони.

Як на параді: російські штурмовики атакують без техніки
Як на параді: російські штурмовики атакують без техніки

Пілоти штурмового батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку зробили добірку схожий уражень піхоти окупантів.

ВАКАНСІЇ
Інженер відділу ремонту засобів вимірювальної техніки, військовослужбовець

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Медична сестра

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Головний сержант, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Старший навідник механізованого відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Кулеметник до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

--- ---