ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

70 рейсів на передову та 75 тонн вантажів для захисників від Кіцманської громади

Регіони
29 Травня 2022, 11:26
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ось уже четвертий місяць поспіль Кіцманська територіальна громада Чернівецької області активно підтримує захисників України. За цей час її мешканці здійснили більше ніж 70 рейсів до районів ведення бойових дій, доставивши військовим частинам та підрозділам Збройних Сил України понад 75 тонн різноманітних вантажів. Це предмети спорядження, необхідні воїнам в ході бойових дій гаджети й пристрої, засоби гігієни, медикаменти, харчові продукти. Також для потреб ЗСУ громада надала 3 транспортні засоби: пожежний автомобіль, самоскид КамАЗ та пасажирський мікроавтобус.

Чимало доправили захисникам і маскувальних засобів. У школах, офісах, навіть перукарнях та власних оселях буковинці плетуть сітки та «кікімори», аби наші воїни мали цей захист під час ведення бойових дій.

Також закуплено й передано на передову більше як сотню карематів, чимало наколінників та сотні балаклав.

Окрім того, весь цей час мешканці Кіцманщини опікуються внутрішньо переміщеними особами, яких населені пункти громади прийняли понад 5000. Їх забезпечують місцями тимчасового проживання в приватних та комунальних закладах, надають харчі, засоби індивідуальної гігієни, постільну білизну, посуд, ліжка та багато іншого. Тільки одягу у громаді зібрано та передано переселенцям понад тонну. А нещодавно Кіцманська міська рада виділила 400 тисяч гривень для закупівлі та формування харчових пакетів для внутрішньо переміщених осіб.

Розуміючи важливість тилу для успіхів на фронті, тут кожен робить свій внесок у перемогу, допомагаючи як захисникам, так і сім’ям багатьох із них. Місцеві мешканці впевнені: Україна обов’язково переможе, тільки для цього необхідна мобілізація зусиль усіх і кожного.

Кореспондент АрміяInform

30-кілометрова «кілзона»: як ударні крила «Едельвейсів» випалюють ворожу логістику
30-кілометрова «кілзона»: як ударні крила «Едельвейсів» випалюють ворожу логістику

Підрозділи 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» перетворили 30-кілометрову смугу за лінією зіткнення на суцільну зону ураження.

«Я тобі зуби виб’ю»: росіяни влаштовують «голодні ігри» за бензин, поки чиновники заправляються без черги
«Я тобі зуби виб’ю»: росіяни влаштовують «голодні ігри» за бензин, поки чиновники заправляються без черги

Дефіцит палива у рф в останні тижні призвів до такої напруги, що почав загрожувати країні-агресору справжнім соціальним вибухом.

Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець

від 20100 до 120100 грн

Миколаїв

Інгульський РТЦК та СП

Olx Водій-заправник, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Olx Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

RobotaUa Начальник їдальні

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

RobotaUa Навідник

від 21000 до 121000 грн

Кам'янське

1 відділ Сватівського РТЦК та СП