ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дівчина-стрімер зібрала для ЗСУ 85 тисяч гривень

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Травня 2022, 9:11 33
Фото molbuk.ua

20-річна Наталія Мартинюк, більш відома своїм підписникам за ніком Мартік, зібрала у своєму інстаграмі 85 тисяч гривень пожертв для допомоги Збройним Силам України.

Дівчина говорить, що все це — завдяки стрімам, які, на її переконання, допомагають людям розвиватися й відволікатися від буденності. Розвиток і психологія — ось теми інстаблогерки.

— На стрими приходять, як на острівок, де можна відпочити, підняти собі настрій та поспілкуватися з людьми, — каже Мартік.

Наталія розповідає, що спочатку вирішила відправляти на підтримку Збройних Сил України 10% від свого заробітку, але згодом зрозуміла, що здатна використовувати свої ресурси набагато більше.

— Я вирішила влаштувати благодійний вечір, де буду запрошувати для спілкування на стрім цікавих гостей, дарувати подарунки топдонатерам та просто піднімати український дух, — пояснює дівчина. — Сьогодні ми вже зібрали 85 000 грн на підтримку наших військових, і це тільки початок!

Ось так звичайний стрім, тобто процес потокової передачі інформації через інтернет, допомагає захищати Україну та знищувати агресора. Не забуваймо, свій внесок у перемогу може зробити кожен, головне — правильний підхід!

Підготував Олексій Тригуб

11
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed