ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як допомагають захисникам волонтери з Буковини

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Травня 2022, 15:22 10

Кострижівка — мальовниче селище міського типу Заставнівського району Буковини, центр тергромади. Від початку широкомасштабного російського вторгнення ця громада благословила й провела до війська кількасот своїх мешканців. Так, 80 добровольців стали до лав Збройних Сил України, більше ніж сотня пішли в тероборону краю.

Крім того, Кострижівська громада робить свій посильний внесок у перемогу над ворогом, допомагаючи захисникам усім, чим може.

У селищній раді кажуть, що з війною люди згуртувалися як ніколи й усі намагаються бути дотичними до загальної справи, хочуть допомогти військовим, кожен у свій спосіб. Сотні мешканців долучаються до плетіння маскувальних сіток та приготування консервації, збирають кошти, відправляють на передову необхідні речі.

Закуповують тут і шоломи, бронежилети, каремати, тепловізори, біноклі, генератори, однострої, ліки, їжу та багато іншого — усе, що потрібно військовим у районі бойових дій. Також вдалося відправити на передову карету швидкої допомоги та декілька легкових автомобілів.

А ще громада допомагає Чернівецькому військовому госпіталю та Чернівецькій лікарні швидкої медичної допомоги. Місцеві волонтери впевнені, що перемога стане можливою, лише якщо докладати для цього спільних зусиль.

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Регіони