ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мінреінтеграції спільно з партнерами передали укомплектовану швидку для потреб ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Травня 2022, 14:30

Сьогодні, 25 травня, в Києві відбулася передача автомобіля швидкої медичної допомоги для потреб Збройних Сил України. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Так, відповідно до доручення Віцепрем’єр-міністра ‒ Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, Мінреінтеграції спільно із партнерами – БО «Фондом милосердя та здоров’я» було придбано автомобіль швидкої медичної допомоги для бійців 5-го окремого штурмового полку Сухопутних військ ЗСУ, які виконують бойові завдання на лінії фронту.

Як зазначив під час зустрічі заступник міністра Олексій Бородай, цей автомобіль відправиться на одну з напруженіших ділянок фронту, саме туди, де наші захисники потребують особливої уваги.

«Автомобіль оснащений сучасним медичним обладнанням, що дає змогу максимально ефективно надавати допомогу під час транспортування. Для територій, де нині тривають активні бойові дії, важливо, аби медики могли безпечно та в якомога стислі терміни евакуйовувати поранених із зони обстрілів, забезпечити їх необхідною першою допомогою й доправити до лікувальних установ», – наголосив Олексій Бородай.

Робота в цьому напрямку триватиме. В подальшому Мінреінтеграції у межах укладеного меморандуму про співпрацю із БО «Благодійний фонд милосердя та здоров’я» планують надати ще кілька автомобілів швидкої медичної допомоги на потреби воїнів ЗС України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Від початку доби відбулося 100 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби відбулося 100 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Президент відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників

Президент відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників

У середу, 30 квітня, Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів-прикордонників з нагоди їхнього професійного свята.

«GTA по-російськи»: у рф військовий вирішив вбити поліцейських, щоб вкрасти їхній автомобіль

«GTA по-російськи»: у рф військовий вирішив вбити поліцейських, щоб вкрасти їхній автомобіль

Після цілої низки жорстоких злочинів, які встигли вчинити у себе вдома російські військові з 2022 року, вже навіть у самій рф від образу «захисників вітчизни», який для них старанно ліпила кремлівська пропаганда, не залишилося і сліду.

Окупанти атакували Добропілля та Слов’янськ: є постраждалий, пошкоджено десятки будинків

Окупанти атакували Добропілля та Слов’янськ: є постраждалий, пошкоджено десятки будинків

Сьогодні, 30 квітня, російські війська атакували Добропілля та Слов’янськ, внаслідок чого постраждала людина, пошкоджено десятки будинків.

Атаки мотоциклів по коліях — на Торецькому напрямку йдуть вперед «комбінаціями»

Атаки мотоциклів по коліях — на Торецькому напрямку йдуть вперед «комбінаціями»

Минулого тижня противник здійснив 228 штурмових дій по всій операційній зоні ОТУ «Луганськ». Більшість атак росіян зафіксовано на Торецькому напрямку.

На Одещині правоохоронниця вивозила ухилянтів за кордон на власному авто

На Одещині правоохоронниця вивозила ухилянтів за кордон на власному авто

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо тепер уже колишньої співробітниці правоохоронних органів, яка займалася незаконним переправленням військовозобов’язаних чоловіків за кордон.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець (стрілець)

від 21000 до 100000 грн

Дніпро

В/Ч А7408

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби, фахівець зв’язку

від 22000 до 51000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

--- ---