ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зафіксовано понад 350 зруйнованих росіянами об’єктів культурної спадщини – Ткаченко

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Травня 2022, 5:42 8

В Україні офіційно зафіксовано вже понад 350 зруйнованих окупантами об’єктів культурної спадщини. Обстріли та ракетні удари призвели до руйнувань 21 пам’ятки національного значення, 88 з яких – місцевого значення.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Маємо зафіксованих вже 353 епізоди проти нашої культурної спадщини. Найбільше руйнувань зазнала культурна спадщина Харківської області. По області зафіксовано 94 епізоди, з них – 78 у місті Харкові та його околицях», – зазначив він.

За інформацією Ткаченка, у Донецькій області задокументовано 72 злочини, з них 52 – у Маріуполі.

Про 65 епізодів відомо у Київській області, 37 – у Чернігівській, 24 – у Луганській, 26 – у Сумській, 8 – у Запорізькій, 6 – у Житомирській, по 5-у м.Києві та Херсонській області. Також 4 – у Миколаївській, 3 – у Дніпропетровській, 2 – в Одеській, 1 – у Львівській областях.

Міністр підкреслив, що обстріли і ракетні удари призвели до руйнувань 21 пам’ятки національного значення, 88 – місцевого значення.

Ткаченко нагадав, що тільки за минулі кілька днів окупанти потрапили ракетою в нещодавно відреставрований будинок культури в Лозовій у Харківській області, зруйнували школу, яку допоміг відновити уряд Японії, зруйнували скит Святогірської лаври в Донецькій області.

«Вже зараз ми працюємо з міжнародними партнерами над планом відновлення нашої культурної спадщини», – додав міністр.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини