ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Дніпрі провели в останню путь загиблого офіцера-десантника Михайла Новікова

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Травня 2022, 20:33

Траурна церемонія відбулась із військовими почестями. Простилися із загиблим 35-річним десантником його рідні, близькі та знайомі, військовослужбовці Збройних Сил України, бойові побратими, містяни.

У пам’ять про загиблого військовослужбовця було оголошено хвилину мовчання. Представники духовенства відслужили панахиду.

Зі слів бойових побратимів, Михайло був патріотом і захисником свого народу,  мужнім та чесним воїном, добрим сином, люблячим та ввічливим чоловіком. Свого бойового досвіду офіцер набув ще у 2014 році під час проведення АТО.

– Ми знайомі з 2014 року, – поділився бойовий товариш полеглого захисника Вадим. – Виконували бойові завдання. Разом брали участь у перших боях, тримали позиції, йшли на штурми. Побували в багатьох гарячих точках. Зокрема на Авдіївському напрямку. Коли почалася велика війна, Михайло без вагань зібрав речі та вже 25 лютого прибув до своєї частини. Капітан десантно-штурмових військ загинув на Донеччині під час масованого ворожого артобстрілу.

Як кажуть друзі, Михайло Новіков у мирному житті був талановитим IT-шником, а у воєнному – безстрашним десантником.

– Він пішов на небо, як справжній десантник. І вже звідти побачить перемогу України, про яку так мріяв, – сказав товариш загиблого Сергій.

У Михайла залишилася мама, брат, дружина, з якою побралися минулого року.

Вічна пам’ять і слава воїну! Вічна пам’ять і слава всім, хто віддав своє життя за свободу і незалежність Української держави!

Фото ДніпроОВА

Кореспондент АрміяInform
Притиснули ворога до землі: як НРК з кулеметом допоміг 42-й бригаді зупинити штурм Новопавлівки
Притиснули ворога до землі: як НРК з кулеметом допоміг 42-й бригаді зупинити штурм Новопавлівки

У сучасній війні, через високу концентрацію ворожих розвідувальних та ударних дронів у небі, логістика стала одним з найнебезпечніших завдань для Сил оборони.

ООН внесла російську армію до «чорного списку» за сексуальне насильство під час війни в Україні
ООН внесла російську армію до «чорного списку» за сексуальне насильство під час війни в Україні

Російські збройні та безпекові сили вперше офіційно внесені до переліку сторін, відповідальних за сексуальне насильство під час війни.

Студент за $15 тисяч: у Кривому Розі чоловік обіцяв безвіз ухилянтам
Студент за $15 тисяч: у Кривому Розі чоловік обіцяв безвіз ухилянтам

Місцевий житель пообіцяв чоловіку призовного віку організувати виїзд за кордон.

Ціна вірності Москві: всі державні холдинги Білорусі заробили в Росії мізерні кошти
Ціна вірності Москві: всі державні холдинги Білорусі заробили в Росії мізерні кошти

Сукупний чистий фінансовий результат 43 державних холдингів Білорусі у росії склав близько $6 млн. Саме це і є ціна багаторічної стратегії режиму Лукашенка.

Генштаб ЗСУ: від початку доби ворог 60 разів атакував позиції Сил оборони
Генштаб ЗСУ: від початку доби ворог 60 разів атакував позиції Сил оборони

Від початку доби агресор 60 разів атакував позиції Сил оборони.

Агент «Лохматого» отримав 10 років: у Миколаєві засуджено ворожого інформатора
Агент «Лохматого» отримав 10 років: у Миколаєві засуджено ворожого інформатора

Суд визнав мешканця Миколаєва винним у незаконному поширенні інформації про розташування підрозділів ЗСУ в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України).

ВАКАНСІЇ
Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---