ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пропагандисти перекрутили слова Михайла Подоляка і вигадали «геноцид російськомовних осіб»

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Травня 2022, 12:48 11

Ненависть українського народу до окупантів зі зрозумілих причин просто зашкалює. Натомість рівень патріотизму та віра в Збройні Сили України постійно зростає. Та все ж росіяни  не полишають своїх спроб, якось настроїти пересічних громадян у східних регіонах України проти своїх захисників.

Наприклад, наразі прокремлівські так звані медіа поширюють фейк про те, начебто українська влада хоче вчинити «геноцид російськомовних осіб у Харківській області, а також у «лнр» і «днр».

Як доказ у москві наводять декількасекундне відео, на якому радник Президента України Михайло Подоляк каже лише одну фразу. Навколо цих слів окупанти й побудували свою дешеву дезінформацію.

Як повідомляє StopFake, росагітпроп використав цитату посадовця, вирвану з контексту всього його виступу під час національного телемарафону.

Насправді Михайло Подоляк, коментуючи ймовірний подальший перебіг подій в Україні, відповів, що про те, як відбуватиметься контрнаступ, говоритимуть у ЗСУ. Для нього ж принципово важливо, щоб ми звільнили обов’язково, причому жорстко щодо колаборантів та російських військовослужбовців, Херсонську та Запорізьку область.

Також радник Президента України повідомив, що нашій державі  потрібна акваторія Азовського моря і він щиро вірить в перемогу над окупантами.

– Я за те, щоб на Харківщині взагалі забули слово «росіяни», я за те, щоб у Луганській та Донецькій областях забули слово «росіяни». І щоби всі ці кримінальні елементи, які там себе називають якоюсь «владою», щоб їх не було, фізично не було. Тому що вони – звичайні бандити, – зауважив Михайло Подоляк.

Отже, як бачимо, ані про який геноцид росіян, ані дерусифікацію на сході України мова не йшлася. Просто хтось в кремлі дуже давно увімкнув режим «брехня» і одразу ж зламав тумблер «переключення».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини