ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Мінцифри закликає громадян бути обережними при передачі інформації у чат бот єВорог

Новини
22 Травня 2022, 6:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство цифрової трансформації закликає громадян бути обережними при передачі інформації про переміщення окупантів у чатбот єВорог, повідомляє Мінцифри у Телеграмі.

“Щодня наша команда отримує сотні заявок про переміщення окупантів у єВорог та оперативно передає їх ЗСУ. Це означає, що кожен із вас кожним повідомленням у чатбот наближає нашу спільну перемогу. Однак пам’ятайте про прості правила безпеки народної розвідки”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві закликають українців не наближатися до окупантів чи ворожої техніки навмисно, щоб їх сфотографувати, знімати фото та відео непомітно, особливо якщо окупанти розташовані близько. Для цього необхідно налаштувати телефон так, щоб відкрити камеру можна було в один клік, тримаючи телефон опущеними вниз руками.

Надіславши кадри в чатбот, радять видаляти їх зі смартфона задля безпеки. Зараз вороги на окупованих територіях можуть перевірити гаджет, тому краще нічого таємного там не зберігати.

Крім того, Мінцифри радить не виставляти кадри з геолокацією та переміщенням ворогів у соцмережі. Не обговорювати в телефонних розмовах із рідними та близькими місцерозташування окупантів.

У міністерстві закликають використовувати тільки чатбот єВорог від Мінцифри. Щоб не натрапити на шахраїв, слід пам’ятати: у чатбот можна перейти з головного екрана застосунку “Дія”.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
Olx Медсестра/Медбрат

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Olx Старший бойовий медик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Водій танкової роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

RobotaUa Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

WorkUa Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

ПУБЛІКАЦІЇ