ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спершу ми мріяли про Європу – тепер обороняємо

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 8:50 3

Щорічно, від 2003 року, третя субота травня є Днем Європи в Україні. Саме в травні було засновано Раду Європи, а згодом підписано Декларацію Шумана, що започаткувала Європейський Союз. Щоправда, відбулися ці події 5 й 9 травня відповідно, тому єдиного свята Європи, яке відзначають усі держави-члени ЄС та країни, що прагнуть набути членство в ньому, досі не затверджено.

Проте, у нас своя дата, як і своя європейська історія, яка виросла зі мрії, окріпла, змужніла і стала на захист цілого континенту. Історично й ментально українці є й були частиною європейської спільноти, гартували свій геополітичний курс на двох революціях, а нині, у нерівній боротьбі зі зброєю в руках боронимо майбутнє всієї Європи. Україна стала не лише щитом, який тримає оборону перед натиском варяг із їхніми токсичними та завойовницькими бажаннями та ідеями. Ми, у тяжкому бою,  змінюємо сутність та філософію розвитку всього Європейського континенту.

Боротьба України не тільки зміцнила фундаментальні засади нашої держави, а і стала зразковим прикладом для всіх країн ЄС. 28 лютого, за чотири дні від початку російської агресії, Україна офіційно подала до Брюсселя заявку про вступ до Європейського Союзу та висловила сподівання, що ЄС, зважаючи на обставини, зможе швидко розпочати процедуру. Сьогодні європейці, як ніколи, єдині в прагненні допомогти Україні подолати російську агресію. Вони допомагають фінансово, зброєю, приймають біженців, збирають і доправляють до України гуманітарні вантажі, запроваджують економічні санкції проти росії.

Днями Україна завершила заповнення другої й фінальної частини опитувальника для отримання статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі. Цей статус значно прискорить процес інтеграції нашої країни. Уже в червні Європейська комісія опублікує звіт про те, чи приймати заявку України на вступ до ЄС. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що рішення щодо статусу кандидата для України є «тестом на щирість» і визначить майбутнє всієї Європи. А Президент Володимир Зеленський переконаний, що відповідь обов’язково буде ствердною.

Тож у День Європи дякуємо всім партнерам за підтримку, від якої залежить, як швидко добро переможе зло, життя – смерть, правда – пропаганду. Віримо, тріумф усього цивілізованого світу не за горами!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook