ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Влучний» авіаудар по… пляжній вбиральні: втрат немає – крім репутації армії рф

21 Травня 2022, 15:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На днях окупанти завдали по Одещині чергового ракетного удару із застосуванням авіації. Зруйновано пляжну вбиральню. Про це повідомило Оперативне командування «Південь» на своїй сторінці у Facebook.

«Ракетами повітряного базування ворог суттєво зіпсував повітря на півдні Одеської області. Втілюючи один зі знакових меседжів свого скаженого диктатора, рашисти, вочевидь, намагалися «замочити в сортирі» осередок нацизму. Зруйновано пляжну вбиральню», – йдеться в повідомленні.

«Південь» зазначає також, що попередньо, крім безнадійно втраченої совісті та репутації агресора, інших втрат немає.

Вартість ракети «Калібр» – $6,5 млн. Ракети класу Х-101 є сучаснішими й досконалішими, тож, за оцінками експертів, у рази дорожчими.


«Нова ера»: морська платформа вперше доставила український НРК на Кінбурнську косу
«Нова ера»: морська платформа вперше доставила український НРК на Кінбурнську косу

Сили оборони вперше використали морську платформу для доставки та висадки на берег наземного роботизованого комплексу.

FPV-дрони змінили правила бою. Як підготуватися до роботи в умовах постійної загрози й захистити себе, позиції й техніку?
FPV-дрони змінили правила бою. Як підготуватися до роботи в умовах постійної загрози й захистити себе, позиції й техніку?

14 липня об 11:00 у прямому ефірі в Армія+ відбудеться лекція бійців «АХІЛЛЕСУ» про найважливіші моменти.

Пам’яті молодшого сержанта Сергія Генова (позивний «Мазай»)
Пам’яті молодшого сержанта Сергія Генова (позивний «Мазай»)

Кіборг повернувся із-за кордону, щоби захищати свою країну.

Армійські веслувальники здобули 11 золотих нагород на чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон»
Армійські веслувальники здобули 11 золотих нагород на чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон»

З 8 по 12 липня у Мюнхені (Німеччина) відбувся 16-й чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон», на якому армійські спорстмени здобули 11 золотих нагород.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

WorkUa Старший слюсар-монтажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Інженер-електронщик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Водій (Київська область)

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

WorkUa Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО