ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові науковці підкорили Говерлу і записали звернення до колег

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 10:27 8

У спільному сходженні на найвищу вершину України взяли участь науковці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Свою акцію вони присвятили Дню науки, який в Україні відзначають у третю суботу травня.

На вершині Говерли науковці записали звернення до своїх колег.

— Сьогодні, в часи, коли підступний ворог намагається позбавити нас нашого історичного минулого та нашої самобутності, місія науки стає як ніколи вирішальною, — зазначили учасники сходження. — Боєздатність української армії, її успіхи на полі бою  залежать від сучасних поглядів, інноваційних рішень, передових досягнень, сміливих ідей. Запорукою Перемоги є натхненний та невпинний творчий науковий пошук, вміння ставити перед собою найскладніші запитання та знаходити відповіді на них, сміливість приймати виклики та мужність долати будь-які випробування. Нині відкривається можливість твердо довести, що українська наука — це наука світового рівня, що Збройні Сили і суспільство можуть покластися на нас!

Також військові науковці вшанували пам’ять загиблих колег хвилиною мовчання, підняли Державний Прапор України та зробили фото на згадку.

Фото і відео Національної академії сухопутних військ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram