ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання з нагоди Дня науки

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2022, 8:20 6

Шановні військові наукові та науково-педагогічні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем науки!

Майже три місяці наші незламні захисники і захисниці, увесь український народ чинить запеклий опір російським загарбникам. Воєнна наукова думка дала змогу обрати оптимальні способи застосування наявних сил та засобів і приймати командирами нестандартні рішення, що стали переломними у протистоянні з російським агресором.

Науково обґрунтовані підходи сприяють трансформуванню моделей оборонних та контрнаступальних операцій, корегують систему управління воєнними діями, визначають ступінь ефективності й доцільності застосування різних видів озброєння, зокрема трофейного та закордонного виробництва.

Нині наше військо переважає ворога тактично, стратегічно, інтелектуально.

Конструкторські бюро та вітчизняні наукові установи постійно працюють над зміцненням позицій наших сил оборони. Вони розробляють високоточну зброю, засоби протиповітряної оборони та зенітно-ракетні комплекси. Державі життєво необхідний ваш гострий розум, талант та фаховий досвід.

Науковці як у військовому званні, так і цивільні співробітники на своєму науковому фронті спільно боронять Україну та наближають нашу перемогу.

Честь і хвала мужності та відданості справі оборони держави!

Вічна слава нашим героям!

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram