ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кабмін призначив Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Травня 2022, 13:28 16

Кабінет Міністрів України призначив Олега Котенка Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (далі – Уповноважений).

Про це повідомляє Урядовий портал.

Уповноважений є посадовою особою Мінреінтеграції, на яку покладено обов’язки щодо координації розшуку зниклих та вирішення інших пов’язаних з цим питань відповідно до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин».

Уповноважений підпорядковується віцепрем’єр-міністрові України – міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Загалом діяльність Олега Котенка буде зосереджена на зборі та узагальненні даних про військовополонених, загиблих, зниклих безвісти, незаконно затриманих окупантами, зокрема і з-поміж мирного населення з обох сторін воєнних дій.

Олег Котенко вже має досвід такої роботи. З 2014 року він очолив Громадську організацію «Група «Патріот»». Окрім обміну полонених, її фахівці займалися й розшуком зниклих безвісти військовослужбовців ЗСУ. За увесь час діяльності ГО «Група «Патріот»» вдалося звільнити близько 300 осіб.

З грудня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України Котенко був введений до складу Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

До слова, новопризначений ще й активний учасник Революції Гідності та бойових дій в районі АТО. З початку широкомасштабного вторгнення росії чоловік також пішов на захист української держави у Київській області.

Читайте нас в Telegram