ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

10-річна Таня з Чернівців відрізала косу, аби допомогти грошима захисникам

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 10:12 3

Юна чернівчанка Таня продала свою 58-сантиметрову косу, яку відрощувала, власне, майже з народження. І все — задля допомоги Збройним Силам України!

10-річна дівчинка з патріотичної родини виручила за продане волосся 3100 гривень саме заради допомоги українським захисникам невипадково. Троє чоловіків із цієї родини сьогодні воюють на буремному Сході. Дехто з родичів виїхав до Франції, але навіть звідти вони допомагають ЗСУ, займаючись волонтерством. Годі й казати про тих, хто залишився в Україні. Найпершим прикладом для Тетянки стала її матуся, вчителька української мови та літератури Ганна Куцук. Із початком війни сім’я переїхала в село Лукавці Вижницького району, до бабусі. Вона також працює в школі, тож усім великим сімейством ходили туди, приносили тканину, нарізали її на стрічки й плели маскувальні сітки для українських воїнів.

Потім дівчинка бачила, як дорослі члени сім’ї перераховують на потреби Збройних Сил України так звану ковідну тисячу, кошти зі скарбничок та бонусних рахунків. Питала, як можна допомогти ще. І вирішила — обрізати й продати волосся!

—  Коли вона висловила своє бажання й сказала, що не передумає, ми поцікавилися в банку, як можна перерахувати кошти від імені дитини, —  розповідає мама Тетянки. —  Потім пішли до перукарні, перукарі виміряли її волосся —  вийшло 58 сантиметрів. Обрізали косу й заплатили Тетянці за неї 3100 гривень.

Ганна Куцук говорить, що, хоч і пустила сльозу, адже доньчині коси так довго пестили й доглядали, але пишається вчинком Тетянки. А сама юна патріотка переконана, що потрібно допомагати українським воїнам у будь-який доступний спосіб, і тоді вони точно виженуть окупанта з рідної землі.

Фото Погляд

2
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram