ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук зустрівся з представниками ООН

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Травня 2022, 16:18 6

Сьогодні, 20 травня, делегація України у складі заступника Міністра оборони Олександра Поліщука та заступниці Міністра внутрішніх справ України Мері Акопян провели зустріч із заступником Генерального Секретаря ООН, головою Департаменту охорони і безпеки організації паном Жіллєм Мішо, який перебуває з візитом в Україні.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Сторони обговорили безпекові аспекти діяльності персоналу ООН в Україні, питання проведення операцій під егідою ООН та обмінялися думками щодо загальної безпекової ситуації в Україні в контексті збройної агресії росії.

Представники України подякували іноземним гостям за діяльність місії в Україні у цей непростий для нашої держави час, допомогу в евакуації цивільного населення, підтримку України та акцентували увагу на питаннях функціонування важливих державних об’єктів.

Своєю чергою заступник Генерального секретаря ООН Жілль Мішо наголосив, що організація планує надавати допомогу українським громадянам як на території України, так і на тимчасово непідконтрольних територіях та продовжувати роботу, щоб знайти шляхи до миру в Україні.

Читайте нас в Telegram