ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«І все буде добре», – Святослав Вакарчук дає концерти для захисників України

Прочитаєте за: 3 хв. 20 Травня 2022, 23:18 31

Соліст гурту «Океан Ельзи»  Святослав Вакарчук з початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну вирушив у концертний  тур, щоб підтримувати бойовий дух наших захисників.

Він неодноразово провідував військовослужбовців, які боронять нашу країну на передовій, також активно підтримує мирних українців.

Цими днями музикант влаштовує «секретні концерти» для військовослужбовців ЗСУ, зокрема, відвідує захисників, які тримають оборону на передовій.

На невеликі сольники під акустичну гітару, які відбуваються недалеко від лінії фронту, захисники добираються навіть через поля, які будь-якої миті може обстріляти противник. Замість сцени – запитані приміщення, але атмосферу, як зазначає сам музикант, це аж ніяк не псує. За його словами, навпаки, ці виступи він буде пам’ятати все життя.

– Такі виступи, як зараз, я даю,  запам’ятовуються, можливо навіть більше, ніж ті великі концерти, яких багато давав по світу, в різних точках. Я буду згадувати їх усе моє життя, – сказав музикант звертаючись до українських захисників перед виступом.

У рамках туру на підтримку військових на війні Вакарчук також дав міні концерт для військовослужбовців Нацгвардії. Повідомляє пресслужба МВС України.

Музикант  розповів, що цей тур був створений, аби допомогти нашим захисникам наблизити перемогу.

– Я не розділяю військові формування на Збройні сили, Нацгвардію, Прикордонників та інших – це все армія, мені так легше, бо усі, хто тримає зброю в руках, аби відбити агресію загарбників – захищають Україну. Наша армія, як на мене, найкраща у світі, – розповів співак.

Святослав Вакарчук, переконаний, нині важлива будь-яка допомога. Тому, потрібно ставити питання не «коли закінчиться війна?», а «що я роблю сьогодні для перемоги?». І якщо кожен зробить щось маленьке для цього, якщо таких людей будуть мільйони, то ми переможемо набагато швидше. Бо ця війна за справедливість, а також за усіх тих людей, цивільних, військових, які загинули через загарбницькі дії окупантів.

Для захисників України Святослав Вакарчук співає давно улюблені для української публіки пісні. Серед них – «Обійми», «Еверест». А також нову композицію написану на честь подвигу захисників Маріуполя – «Місто Марії». ЇЇ, як повідомила пресслужба полку НГУ «Азов» співак презентував героям пісні 22 квітня. У римах і мелодії пісні  – про стійкість Східного Форпосту України – міста Маріуполь завдяки його оборонцям: «Доки над гордим Азовом сонце встає, тримається «Місто Марії»…

Попри біль від людських втрат та руйнування українських територій, яку принесли на нашу землю окупанти, завершує свої  виступи співак відомою піснею «І все буде добре» – як своєрідним меседжем  до всіх українців і захисників України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство