ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Мобілізовані» з Донецька планують залишити свої позиції

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Травня 2022, 15:42 10

У перехопленій розмові «мобілізований» з так званої «ДНР» розповідає про плани його підрозділу піти з позицій до кінця травня разом з комбатом та полковником зі штабу.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За словами військового, їх кинули на передову, але не надали відповідного спорядження: «У нас є «мосінки» (гвинтівки Мосіна), це снайперські гвинтівки, 43-го року. На них росіяни дивляться, навіщо це вам? Це ж музейний експонат. Нас називають «святі». Ми питаємо «чому»? Вони кажуть, ви ж ходите без обмундирування, без каски. Чеченці називають м’ясом».

Далі пояснює, що в район бойових дій їх привезли неофіційно: «Ми перетнули кордон як «вантаж 200». Нас тут навіть немає. Тому, якщо скажуть що дезертир, іди ти на х… Мене тут немає. Доведи зворотне. Ми ж, типу, добровольці. А насправді добровільно-примусово».

За словами «ДНРівця», з-під Харкова нещодавно привезли близько чотирьохсот таких самих «вояк»: «Тільки відкрились двері потяга, всі хто куди. Всі «замишились», щоб їх далі нікуди не відправляли». Один зі знайомих «мобілізованого» з так званої «ДНР», що нещодавно повернувся з-під Харкова, збожеволів.

Тож єдине бажання військового – якнайшвидше піти з війни та не повертатися.

Читайте нас у Facebook