ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ганна Маляр розповіла про процес обміну евакуйованих з «Азовсталі» військовослужбовців

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Травня 2022, 1:05 4
ілюстративне фото

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр у ефірі всеукраїнського телемарафону прокоментувала позицію депутатів Держдуми Росії про блокування обміну евакуйованих з «Азовсталі» військовослужбовців.

«У Росії є свої політичні процеси, є свої політичні угруповання. Тому ми звідти чуємо різні заяви різних людей з різних сил. Ми повинні їх сприймати як політичні заяви, спрямовані на пропагандистський ефект і на пропагандистську ціль для внутрішнього російського споживання», – зазначила Ганна Маляр.

Користуючись нагодою заступник Міністра оборони України попросила утриматися від публічних заяв про обмін полоненими, адже надмірна публічність іноді може зашкодити не лише цій конкретній операції порятунку, а й всьому процесу обміну. «Це історія, якою повинні займатись професіонали», – наголосила вона.

«Я розумію хвилювання і переживання, які зараз охопили нашу країну, тому що це наші захисники, це наші герої. Ми дійсно робимо все можливе, щоб їх врятувати. Я розумію, що всі хочуть знати хоча б якусь інформацію, але триває операція порятунку. Це перше. По-друге, тривають перемовини. Тому що сама операція порятунку має декілька складних етапів. Цей процес дуже чутливий. Будь-яка інформація, яку ми оголосимо публічно, може зашкодити і самому процесу, і нашим захисникам», – підкреслила Ганна Маляр.

3
1
Читайте нас в Telegram