ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Польова каша Стрижавчанка» від господинь із Вінниччини для захисників

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Травня 2022, 11:48 5

Кожен сьогодні робить для фронту все можливе. Ось і волонтерки із селища міського типу Стрижавка, що біля Вінниці, організували виробництво та відправку на передову консервованих каш під власним брендом — «Польова каша Стрижавчанка». Перша партія з 250 півлітрових банок доставлена до підрозділів на сході країни.

— Каші для наших захисників — це лише дещиця з того, що ми робимо та можемо робити для потреб військових, — говорить одна з ініціаторок волонтерського виробництва Олена Бессараба. — У Стрижавській громаді об’єдналися справжні патріоти — нас кілька жінок, які виготовляють тушонки й каші, а згодом ми відвозимо їх безпосередньо до споживачів! Якраз щойно наша команда повернулася з поїздки до Донецької області, де серед іншого вантажу ми передали хлопцям і дівчатам також і польову кашу «Стрижавчанка».

Серед господарочок є і мама захисника, який зараз воює на сході України, і одна вимушена переселенка, є й жінка, яка повернулася з-за кордону, аби допомагати тим, хто боронить Україну в один із найважчих її періодів.

Ну і, власне, Олена. Вона — представниця військово-медичної родини. Її чоловік — офіцер-медик Андрій Грачов, донедавна — начальник управління у справах ветеранів війни Вінницької обласної військової адміністрації, а після вторгнення росії — начмед однієї з військових частин на сході держави. Олена ж — старший лейтенант медичної служби запасу.   До того ж і 19-річний син, студент-медик, теж проходить військову службу.

Ну, і волонтерська справа, звичайно. За своїм медичним фахом Олена Бессараба — лікар-психотерапевт, тож її знання й навички стануть у пригоді швидше після війни, для психологічної реабілітації ветеранів та постраждалих українців у цілому. А ось волонтерський хист і досвід цієї молодої жінки потрібні вже зараз. Що, власне, вкотре і засвідчив її спільний із землячками проєкт «Польова каша Стрижавчанка». Проєкт вже відбувся, утім, звісно, стрижавчанки будуть раді й будь-якій допомозі їхньому власному виробництву.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram