ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На захоплених територіях Донеччини окупанти «націоналізують» готівку та цінності з банківських установ

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Травня 2022, 19:30 4
ілюстративне фото

Ситуація щодо російського вторгнення

Рашисти беруть під свій контроль важливі об’єкти інфраструктури та установи фінансово-банківської системи на захоплених територіях Донецької області, які намагаються приєднати до так званої «ДНР». Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Так званий «Державний комітет оборони ДНР» під головуванням пушиліна прийняв рішення про «націоналізацію»  стратегічних підприємств. Під цю процедуру підпадають і всі цінності, виявлені у банківських сейфах та платіжних терміналах.

Також окупанти намагаються налагодити роботу критично важливих закладів інфраструктури, відряджаючи на них «перевірені кадри». Втім, масова мобілізація, проведена владою «ДНР» спричинила гострий дефіцит співробітників на більшості об’єктів захоплених територій. Зокрема, керівництво «Донецької залізниці» звернулось до окупаційних адміністрацій з проханням демобілізувати їхніх співробітників для виконання невідкладних заходів з ремонту та обслуговування залізничної інфраструктури. Натомість, «влада ДНР» за відсутності мобілізаційного ресурсу, відправляє на війну не тільки співробітників стратегічних підприємств, але й студентів закладів вищої освіти, людей з хронічними хворобами та навіть інвалідів.

В межах політики економії фінансових ресурсів, донецькі «керманичі» зменшують для «мобілізованих» заробітну плату за основним місцем роботи. Працедавцям дозволили нараховувати їм так званий «голий» оклад без жодних надбавок та премій. Що значно менше від звичного середньомісячного заробітку.

Читайте нас в Telegram