ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міжнародний Медичний Корпус сприятиме в розбудові системи медичного забезпечення Одеської області

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Травня 2022, 9:50 38

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко обговорив із представниками Міжнародного Медичного Корпусу важливі питання вдосконалення медицини та системи охорони здоров’я в регіоні в умовах широкомасштабного російського вторгнення в Україну.

Від міжнародної організації участь у робочій зустрічі взяли головний операційний директор Кай Луу та директор із реагування на надзвичайні ситуації Джавед Алі.

Сторони обговорили можливості модернізації та відповідного оснащення відділень в обласній лікарні, а також обладнання відповідно до сучасних норм бомбосховищ у лікарнях, забезпечення автономної роботи артезіанських свердлових у медичних закладах Одеського регіону.

Окремим пунктом учасники обговорили перспективи будівництва центру реабілітації для ветеранів війни.

Зазначимо, що  Міжнародний Медичний Корпус є глобальною службою швидкого реагування, яка надає невідкладну медичну допомогу та пов’язані з нею послуги тим, хто постраждав від конфліктів, катастроф і захворювань, незалежно від того, де вони перебувають, незалежно від умов перебування. Його заснували в 1984 році лікарі та медсестри — волонтери. Нині він налічує близько 7500 співробітників по всьому світу.

Фото: пресслужба Одеської обласної військової адміністрації

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook