ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ЄС має бути готовим зберігати санкції проти росії роками – Анналена Бербок

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Травня 2022, 12:05 7

«Ухвалюючи санкції щодо росії за її війну проти України, Євросоюз повинен бути готовим підтримувати ці обмеження роками», – заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок. Про це повідомляє DW.

За її словами, цілковита відмова від російської нафти є непростим кроком для Євросоюзу, адже є країни, які сильно залежні від енергоносіїв з рф.

«Коли ми робимо цей крок, то він повинен бути підготованим найкращим чином, адже його треба бути в змозі витримувати. Ми затверджуємо санкційні пакети, які, залежно від обставин, доведеться зберігати роками», – зазначила Бербок. Міністерка додала, що заходи із відмови від російських енергоносіїв мають бути так підготовлені, щоб вони не мали непереборних наслідків.

«Україну слід і далі підтримувати, передусім військово», – наголосила вона. Таким чином загальна сума виділених Євросоюзом грошей на зброю для Києва сягне двох мільярдів євро. За словами міністерки, Німеччина поки не збирається просити відшкодування постачання Україні зброї з цих коштів.

Коли ж Бербок запитали, чи підтримує вона надання Україні, Грузії та Молдові статусу кандидата на вступ до ЄС, вона відповіла: «Питання європейської ідентичності та європейського спільного існування є критично важливим. Ми бачимо це прямо зараз, бо Україна також захищає європейський мирний лад».

 

Читайте нас в Telegram