ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Володимир Зеленський: Смерть, яка йшла в Україну через кордон, позначила свою техніку аналогом свастики, символом «Z»

Новини
17 Травня 2022, 23:38
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

«Кіно мовчатиме чи буде говорити?.. Наші міста зруйновані не віртуальною графікою. Багато українців стали Гвідо і намагаються пояснити дітям, чому доводиться ховатися в підвалі. Багато українців стали такими, як Альдо Рейн. Земля нашої країни вже пошматована тисячами окопів. Звичайно, ми продовжимо битися. І в нас немає іншої альтернативи, ніж виборювати свободу. І я впевнений, що диктатор програє.

Але мають прозвучати слова, як у 1940-му. Прозвучати з усіх екранів вільного світу. Потрібен новий Чаплін, який доведе й зараз, що кінематограф перестав бути німим». Володимир Зеленський виступив під час церемонії відкриття 75-го Каннського кінофестивалю.


«Ми пройдемо зиму й збережемо життя»: Володимир Зеленський просить США продати Україні антибалістичні ракети
«Ми пройдемо зиму й збережемо життя»: Володимир Зеленський просить США продати Україні антибалістичні ракети

Україна має у 2,5 раза менше ракет-перехоплювачів, ніж торік, тоді як росія збільшила кількість балістичних ракет.

«Не могли не знати, що ціль абсолютно цивільна»: Президент прокоментував удар по локомотиву на Одещині
«Не могли не знати, що ціль абсолютно цивільна»: Президент прокоментував удар по локомотиву на Одещині

Окупанти вдарили реактивним дроном по локомотиву пасажирського потяга на Одещині. У потязі перебували 340 людей.

Удар на 1300 кілометрів: уражено нафтопереробний комплекс «Газпром нефтехим Салават»
Удар на 1300 кілометрів: уражено нафтопереробний комплекс «Газпром нефтехим Салават»

У ніч на 13 серпня Сили оборони України завдали ураження по нафтопереробному комплексу «Газпром нефтехим Салават» у місті Салават, Республіка Башкортостан, рф.

150 ухилянтів вчили 50 дітей: на Київщині викрили «ліцейську» схему
150 ухилянтів вчили 50 дітей: на Київщині викрили «ліцейську» схему

Її учасники платили $10 тисяч за фіктивну «посаду вчителя» не для навчання дітей, а для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Майстер відділення перехоплювачів БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Водій, кранівник, тракторист-машиніст екскаватора, бульдозера

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Військовий хімік

від 51000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Кухар в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область