ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Житло, робота, гуманітарна допомога: для переселенців у Рівному створили спеціальний сайт

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Травня 2022, 12:52 224

Сайт для  внутрішньо переміщених осіб із найнеобхіднішою інформацією створили в Рівному викладач і студенти Національного університету водного господарства та природокористування. Українці, які через військову агресію рф були змушені покинути власний дім і зупинилися на Рівненщині, за допомогою сайту «Дорожня карта переселенця» можуть знайти житло, роботу, дізнатися, де отримати гуманітарну чи медичну допомогу.

– Ресурс працює за принципом агрегатора. Ми не збираємо поточну інформацію, ми вишукуємо посилання, сайти, чат-боти, телефони, які можуть бути корисними переселенцям, і цю інформацію компонуємо. Сайт регулярно доповнюємо, створили додаткові закладки, наразі відкривається програма фінансування переселенців від ООН у Рівненській області, з’являються нові нормативні документи, юридичні консультації, це все ми опрацювали, підготували, й на днях з’явиться на сайті. Це є й буде живенький ресурс із постійним оновленням та актуальною інформацією, — у коментарі для АрміяInform розповів викладач НУВГП та один із розробників Віктор Корбутяк.

Ідея створення сайту виникла після спілкування з людьми, які змушені були тікати від війни. До його створення добровільно були залучені і студенти.

– Я зі своїм знайомим надавали інформаційні послуги переселенцям, зустрічали на вокзалі, показували, що та де знайти в місті, і зрозуміли, що це дуже розрізнена інформація, тож виникла ідея її об’єднати разом. Є і друга причина. Я викладаю в НУВГП, і цей сайт чудова можливість залучити студентів до конкретного проєкту. Зголосилося вісім добровольців, які, крім досвіду, отримали задоволення від того, що допомагають іншим, — зазначив Віктор Корбутяк.

Сайт розміщений на безоплатній платформі, з відкритим для копіювання кодом, тож ресурс можна використовувати й в інших регіонах, наповнюючи його виключно місцевим контентом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram