ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Україна веде перемовини щодо евакуації 60 людей з «Азовсталі» – Ірина Верещук

Важливі новини Новини
14 Травня 2022, 11:50
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Україна наразі веде перемовини про евакуацію 60 людей з «Азовсталі» в Маріуполі, де українські військові понад два місяці продовжують тримати оборону попри оточення військами рф.

Інформацію про кількість людей, щодо яких наразі ведуться перемовини Суспільному підтвердила віцепрем’єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Раніше вона наголосила, що перемовини ідуть складно.

«Там декілька сотень поранених, їх треба рятувати в першу чергу, бо щодо всіх одразу росіяни не погоджуються. Отже, спочатку важкопоранені й медики, їх дійсно 60 осіб», — повідомила Ірина Верещук.

Що відомо

  • 12 травня віцепрем’єрка Ірина Верещук заявила, що ведуться перемовини щодо звільнення 38 важкопоранених бійців з “Азовсталі”. Крім бійців “Азову”, там перебувають ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, бійці СБУ, поліцейські та тероборона.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що, за висновками керівництва Збройних Сил України, на сьогодні не існує воєнного шляху для деблокади частково окупованого Маріуполя — українські захисники тримають там оборону на території комбінату “Азовсталь”.
  • Спротив українських військових на “Азовсталі” зриває оперативні плани РФ на півдні Донбасу, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

«Хартія» готує для Харкова багаторівневу систему захисту від FPV-дронів на оптоволокні
«Хартія» готує для Харкова багаторівневу систему захисту від FPV-дронів на оптоволокні

Харківська обласна військова адміністрація спільно з 2-м корпусом «Хартія» Нацгвардії реалізує експериментальний проєкт із захисту міста.

Захопили зненацька: бійці ССО зуміли підкрастися до окупантів на відстань витягнутої руки
Захопили зненацька: бійці ССО зуміли підкрастися до окупантів на відстань витягнутої руки

Бійці групи Rangers 6 полку Сил спеціальних операцій зуміли настільки тихо підкрастись до ворожих позицій, що противник навіть не встиг отямитись.

Чотири роки полону: оборонець Маріуполя нарешті повернувся додому
Чотири роки полону: оборонець Маріуполя нарешті повернувся додому

Боєць 36-ї бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Вадим Биканов після 4 років полону повернувся до дружини та доньки в Черкаси.

Поля, посадки, населені пункти: «Mara» показала полювання на російську піхоту з неба
Поля, посадки, населені пункти: «Mara» показала полювання на російську піхоту з неба

Російська піхота ховається в полях, посадках і селах, але дрони «Mara» знаходять окупантів та завдають точних ударів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Інспектор прикордонної служби у Чоп

до 20500 грн

Вся Україна

Державна прикордонна служба України

Olx Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Водій-механік евакуаційного відділення

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

RobotaUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Костянтинівка

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Водій

від 50000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Екскаваторник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр