ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Україна протистоїть повномасштабній збройній російській агресії, яка є війною за існування Української Держави» – Юлія Лапутіна

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Травня 2022, 8:56

Україна наразі протистоїть повномасштабній збройній російській агресії, яка по суті є війною за існування Української Держави, її суверенітет та демократичні цінності.

Про це зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під онлайн зустрічі команди Мінветеранів з представниками іноземних дипломатичних установ та організацій щодо співробітництва у ветеранських проєктах Міністерства.

«У протистоянні російській агресії українці переживають дуже багато трагедій – це і втрати членів сім’ї, і друзів, сусідів. Для нас ця війна – це питання існування. Росіяни не сповідують цінностей, вони хочуть загарбати весь світ. Я не знаю, навіщо це їм потрібно. Коли вони окуповують частину нашої країни – вони просто не знають, що з цим робити. А для нас наразі це – війна за цінності, за демократичні цінності, за демократію», – наголосила Юлія Лапутіна.

Міністр зазначила, що коли 24 лютого розпочалося повномасштабне збройне вторгнення рф в Україну, ніхто не знав, що чекає нас всіх попереду. Світ мав досвід роботи з країнами, проти яких здійснено агресію, а їхні уряди втекли геть. Але ніхто не мав досвіду, коли проти країни здійснено агресію, а її Президент, Уряд та Парламент залишились на місці.

«Україна – унікальний приклад, коли державна влада встояла під час війни і взяла на себе координацію міжнародної допомоги. Відразу розпочалася активна співпраця наших міжнародних партнерів з урядовими організаціями, громадянським суспільством у наданні всебічної підтримки Україні у протистоянні російській агресії. Саме Уряд почав координувати цю роботу, незважаючи на відсутність подібного досвіду. Це дійсно нова практика, якою ми поділимося після нашої перемоги», – наголосила Юлія Лапутіна.

Міністр висловила вдячність представникам посольств та міжнародних організацій за надану всебічну підтримку, й запевнила, що Україна обов’язково переможе в цій війні, постане новою країною та приєднається до європейської спільноти.

«Ми високо цінуємо надання підтримки нашій країні, вдячні кожному з вас, хто працює з нами. Ми отримуємо підтримку від усього світу – і не тільки від української діаспори, а й від урядів країн в гуманітарних і у воєнних питаннях. Ми будемо продовжувати таку роботу, Україна обов’язково переможе у війні і досягне успіху», – звернулася Юлія Лапутіна до дипломатичних представників.

Джерело: Мінветеранів

Читайте нас в Telegram