ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Луганщині окупанти за добу обстріляли 11 населених пунктів – Національна поліція

Новини Регіони
14 Травня 2022, 12:46
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

Протягом минулої доби поліцією Луганщини зареєстровано 30 фактів обстрілів. Внаслідок обстрілів пошкоджень зазнали 63 об’єкти інфраструктури.

Про це пресслужба Національної поліції України (НПУ) поінформувала у Телеграмі.

У Сєвєродонецьку пошкоджено 7 багатоквартирних будинків, у Комишувасі пошкоджено 11 приватних будинків, у Золотому – 10. У с. Врубівка, Троїцьке, Вікторівка, Тошківка, Катеринівка, Новозванівка пошкоджено по 5 приватних будинків. У м. Рубіжне обстрілами пошкоджено багатоквартирний та приватний будинки й гараж. У Лисичанську внаслідок обстрілу пошкоджено будівлю заводу.

Воєнні злочини рф задокументовано. Поліцією проводять досудові розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів і звичаїв війни».

Всього за минулу добу поліцією зареєстровано 181 повідомлення про вчинені правопорушення та інші, не пов’язані з ними, події. Зокрема зареєстровано 3 факти незаконного заволодіння транспортними засобами та 4 факти мародерства.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
Olx Сапер. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ

WorkUa Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Olx Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Гвiздець

А7153

WorkUa Водій

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

WorkUa Бойовий медик, фельдшер

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП