ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Країни G7 надаватимуть військову та оборонну допомогу Україні, доки це буде необхідно

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 14 Травня 2022, 17:12

Країни групи G7 закликають рф негайно вивести всі свої війська з території України та заявляють, що не визнають жодних нових кордонів окрім міжнародно визначених, а також надаватимуть Україні стільки зброї для захисту своєї території та суверенітету, скільки потрібно.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ G7 «Щодо російської війни проти України», оприлюдненій на сайті МЗС головуючої в групі Німеччини.

«Ми ніколи не визнаємо кордони, які росія намагається змінити за допомогою військової агресії, і будемо продовжувати нашу участь у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи Крим», – йдеться у заяві.

Глави МЗС G7 підкреслили, що відкидають будь-яке поняття про сфери впливу та будь-яке застосування сили, яке не відповідає міжнародному праву.

Вони обіцяють продовжувати постійну військову та оборонну допомогу Україні, доки це буде необхідно.

Глави МЗС G7 зазначили, що продовжуватимуть надавати Україні значну фінансову та економічну підтримку для зміцнення стійкості її економіки. Вони підтвердили своє зобов’язання підтримувати Україну, в тому числі у відбудові, і закликали всіх партнерів об’єднати зусилля, щоб забезпечити підтримку України у задоволенні її невідкладних гуманітарних та фінансових потреб.

«Ми прагнемо допомагати Україні – демократичній державі та члену ООН – утримувати її суверенітет і територіальну цілісність, захищати себе та протистояти майбутнім нападам чи примусу, обирати власне майбутнє та процвітати», – наголошується у заяві.

У документі засуджуються як безвідповідальні погрози росії застосувати хімічну, біологічну чи ядерну зброї чи пов’язаних із нею матеріалів і застерігається, що будь-яке використання такої зброї матиме тяжкі наслідки.

Міністри знову звернулися з вимогою до росії покласти кінець війні, яку вона неспровоковано розпочала, та припинити страждання і загибель багатьох людей, негайно виконати юридично зобов’язуюче розпорядження Міжнародного Суду ООН від 16 березня 2022 року та дотримуватися відповідних резолюцій Генеральної Асамблеї ООН і припинити вогонь і негайно та беззастережно відвести війська з усієї території України в її міжнародно визнаних кордонах.

Міністри також закликали білорусь припинити потурати російській агресії.

Підписанти закликають усі сторони сприяти, у повній відповідності міжнародному гуманітарному праву, швидкому, безпечному та безперешкодному гуманітарному доступу, а також гуманітарній евакуації цивільного населення, гарантуючи свободу вибору місця призначення евакуйованих.

У заяві також приділяється увага продовольчій кризі, створеній через блокування українського експорту сільськогосподарської продукції. У ній наголошується, що санкції та експортний контроль проти рф не спрямовані і не будуть спрямовані на експорт основних продуктів харчування та сільськогосподарських матеріалів у країни, що розвиваються. Водночас санкції, спрямовані на російську еліту, на послаблення її військової міці, будуть посилюватися.

Очільники МЗС пообіцяли систематично викривати російську політику маніпулювання інформацією та втручання, включаючи дезінформацію, яку вона використовує для виправдання та підтримки своєї загарбницької війни проти України і яка свідомо має на меті маніпулювати громадською думкою всередині країни та світу.

Участь у зустрічі голів МЗС G7 у німецькому Любеку взяв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читайте нас в Telegram
На півдні українські захисники знищили понад 80 загарбників, РСЗВ «Град» та 2 човни

На півдні українські захисники знищили понад 80 загарбників, РСЗВ «Град» та 2 човни

Протягом доби на південному напрямку отримано підтвердження про зменшення кількості особового складу противника на 84 особи. Також знищено 49 одиниць озброєння та військової техніки ворога.

Міноборони оновило портал допомоги захисникам «Військовий асистент»

Міноборони оновило портал допомоги захисникам «Військовий асистент»

Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям.

До чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська

До чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська

Окупанти продовжують вивозити українських дітей з ТОТ на «оздоровлення» та докладають усіх зусиль для їхнього перевиховання та стирання національної ідентичності.

На Волині під час отримання хабаря затримали співробітницю ТЦК

На Волині під час отримання хабаря затримали співробітницю ТЦК

Провідна спеціалістка (42 роки) відділення обліку мобілізаційної роботи за гроші обіцяла не створювати штучних перешкод в оновленні облікових даних та продовженні бронювання трьом військовозобов’язаним працівникам державного підприємства критичної інфраструктури.

На честь загиблого захисника назвали бульвар у центрі Славутича

На честь загиблого захисника назвали бульвар у центрі Славутича

Пам’ять військовослужбовця 37 окремої бригади морської піхоти, Героя України, лейтенанта Олега Буяла вшанували, назвавши на його честь бульвар у центральній частині міста Славутич.

Сухопутні війська показали свою майстерню дронів

Сухопутні війська показали свою майстерню дронів

Вона належить розвідувальному батальйону 10-го армійського корпусу, тут ремонтують та програмують БПЛА різних типів — від FPV до крил.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Михайлівці, Вінницька область

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Суми

Старобільський РТЦК та СП

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Стрілець, помічник гранатометника (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир відділення радіоперешкод, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Бухгалтер

від 21000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ