ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

росія краде українську пшеницю та бреше про «організацію урядом США голодомору в Україні»

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2022, 18:45

Московити в новій порції фейків вирішили «заморити українців голодом». Для цього вони у своїх фантазіях розробили складний ланцюжок брехні.

Так, зі своєї «високої трибуни» спікера держдуми росії пан володін звинуватив уряд США в буцімто «бажанні навмисно влаштувати голодомор в Україні».

Кремлівський політик стверджує, що начебто українці неодмінно голодуватимуть через наміри США повернути на світові ринки все зерно, що зберігається в Україні.

До слова, дану пропагандистську тезу він уже не вперше просуває. Проте цього разу неозброєним оком було видно, що його дуже роздратував американський ленд-ліз. Тож, володін абсолютно безпідставно заявив, що «замість реальної допомоги США хоче забрати лише все необхідне».

Звісно ж, у такий спосіб росія знову вирішила якось дискредитувати союзників України, які допомагають вести війну та постачають зброю. Адже московитам  вигідно поширювати тезу про те, що насправді США та інші країни ніяк не допомагають Україні та українцям, а навпаки — роблять лише гірше.

Насправді ж проблеми із зерном та іншим продовольством в Україні можуть виникнути не через США, а через війну, яку розв’язала росія.

Варто нагадати, що буквально днями стало відомо про те, що російські окупанти у великих масштабах вивозять з тимчасово окупованих територій України викрадене продовольство.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram