ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

російські пропагандисти вигадали в Маріуполі «регіональний центр для паспортизації збудників холери»

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2022, 12:42

Нещодавно російські пропагандисти вкинули в інформаційний простір нову порцію брехні про «таємні біолабораторії США в Україні». При цьому, якщо в попередніх «серіях» російські медіа стверджували, що «біолабораторіями» буцімто керували Пентагон чи Держдеп США, то цього разу до фейку ще прив’язали фармацевтичні компанії Pfizer i Moderna. На думку росіян, так їхня брехня буцімто виглядатиме трохи солідніше.

Варто нагадати, що російські фейки «про американські біолабораторії Пентагону» в москві почали вигадувати ще з 2010 року і всі їх ми розвінчали. Так, лише за часи російсько-української війни в Україні цю маячню спростовували і Пентагон, і Держдеп США, і представники ЄС, і МЗС, і МОЗ України. Адже в Україні ніколи не існувало таких об’єктів.

У черговій серії фейків росія додала, що начебто у ветеринарній лабораторії Маріуполя вони знайшли «регіональний центр для паспортизації збудників холери». Там, мовляв, таємно «проводилися заборонені роботи» під наглядом фахівців Pfizer i Moderna. Звісно ж все це було направлено проти рф…

фото ілюстровано

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook