ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Під час воєнного стану посилено контроль за дотриманням прав евакуйованих дітей вразливих категорій

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2022, 22:46 21
фото ілюстративне

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна  повідомила, що Уряд ухвалив рішення, розроблене Координаційним штабом з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану, яке посилює контроль під час воєнного стану за дотриманням прав дітей з вразливих категорій, евакуйованих в межах України або за її межі, забезпечує організацію повернення таких дітей за місцем проживання. Про це повідомляє Урядовий портал.

З початку введення воєнного стану понад 10,7 тисячі дітей з вразливих категорій були евакуйовані. З них понад 7,4 тисячі – за кордон, 3,3 тисячі – всередині країни. 4,3 тисячі дітей з числа евакуйованих – з сімейних форм виховання, 6,4 тисячі – з числа зарахованих до закладів на цілодобове перебування.

Облік інформації про переміщення та місце перебування цих дітей забезпечить захист їхніх прав, насамперед на безпеку, можливість возз’єднання із сім’єю, допоможе попередити потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Відповідно, ухвалене рішення Уряду:

• запроваджує облік інформації про дітей, які тимчасово переміщені (евакуйовані) на території України, де не ведуться бойові дії, або за межі України;

• забезпечує доопрацювання Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» для ведення в ній відповідного обліку;

• забезпечує захист інформації, що міститься в інформаційно-аналітичній системі «Діти».

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини