ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цінуємо внесок Латвії у процес прискореного приєднання України до Європейського Союзу

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Травня 2022, 4:35 2

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк під час робочого візиту зустрілася з Президентом Латвійської Республіки Егілсом Левітсом. Повідомляє пресслужба Верховної Ради України.

«Від імені мільйонів українців і українок, Глави Української держави та Спікера Парламенту дякую за постійну та послідовну підтримку України у боротьбі з агресором. Ми завжди пам’ятатимемо підтримку великого й дружнього латвійського народу», — зауважила Олена Кондратюк. 

Вона також зазначила, що дружня та сестринська Латвія вже зробила дуже багато та продовжує робити все можливе для підтримки України та українців, які знайшли в країні тимчасовий прихисток, тікаючи від війни. «У Латвії до наших громадян ставляться, як до своїх, і приймають із відкритим серцем», — додала Віцеспікерка. 

«Ми цінуємо те, що 9 травня, у День вшанування Латвією пам‘яті загиблих від російської агресії українців та у День Європи, вами, як Президентом Латвії піднято Прапор України, що продемонструвало велику та щиру солідарність з Українським народом у його боротьбі за свою свободу та свободу усієї Європи», — акцентувала Заступниця Голови Парламенту. 

Віцеспікерка також наголосила, що Україна цінує внесок Латвії у процес прискореного приєднання України до Європейського Союзу та особисте звернення Президента Латвії до європейських лідерів із проханням якнайскоріше надати Україні статус країни-кандидата.

Олена Кондратюк також звернулася Президента Латвійської Республіки Егілса Левітса з проханням підтримати набуття Україною статусу кандидата на членство у ЄС.

Своєю чергою Елгіс Левітс наголосив, що приділяє багато уваги питанням гуманітарної допомоги українцям у Латвії та напрацюванням юридичних механізмів притягнення до міжнародної кримінальної відповідальності воєнних злочинців рф. 

Сторони також торкнулися питання роботи українського Парламенту в умовах війни. 

«Сьогодні в українському Парламенті фактично не існує різних фракцій та груп. Нині всі ми — одна єдина партія України, працюємо для перемоги та прискореного членства України в ЄС», — наголосила Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Читайте нас в Telegram