ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Всесвітня організація охорони здоров’я передала Україні 20 автомобілів швидкої допомоги всюдихідного типу

Міжнародне співробітництво Новини
9 Травня 2022, 7:37
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я 20 автомобілів швидкої допомоги всюдихідного типу, здатних працювати навіть у найбільш пошкоджених і важкодоступних районах, передані Україні для забезпечення невідкладних медичних потреб. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Ці автомобілі швидкої допомоги можуть дістатися важкодоступних місць, навіть там, де дороги найбільш пошкоджені. Завдяки їм наші медики зможуть пересуватися навіть бездоріжжям, аби надати медичну допомогу там, де це необхідно, та оперативно транспортувати постраждалих до закладів охорони здоров’я й на безпечні території.

«Ми пропонуємо не просто поставки медичної допомоги, а й підтримку відповідно до ваших потреб. Сьогодні ми передаємо 20 машин швидкої допомоги, а також генератори та холодильники для крові у лікарні, де вони потрібні, — сказав д-р Тедрос Адханом Гебрейесус, генеральний директор ВООЗ, передаючи у Львові ключі заступниці міністра охорони здоров’я Ірині Микичак, — Але найголовніше — ми хочемо, щоб було досягнуто миру».

«Ми тісно співпрацювали з командою ВООЗ в Україні тривалий час, ще задовго до війни, і їхня робота з підтримки системи охорони здоров’я нашої країни є значною. Сьогодні, завдяки консолідації наших зусиль та тісній співпраці з ВООЗ, ми маємо змогу допомагати й підтримувати нашу національну систему охорони здоров’я. І це дуже дієві способи підтримки медиків, які героїчно рятують людей і надають медичну допомогу захисникам України та мирним цивільним людям у надскладний час. Упевнена, разом ми надамо необхідну підтримку жителям України та зможемо задовільнити потреби в охороні здоров’я. Нам потрібен мир!», — зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Протягом триденного візиту в Україну доктор Тедрос відвідав заклади охорони здоров’я, пошкоджені під час війни, поспілкувався з медичними працівниками, які невтомно працюють, надаючи допомогу у реаліях воєнного часу.

За два місяці війни медична інфраструктура в Україні була суттєво пошкоджена через безперервні атаки на систему охорони здоров’я, а доступ до медичної допомоги в багатьох областях був відчутно порушений. Ця передача 20 автомобілів швидкої медичної допомоги допоможе надати життєво важливу допомогу людям в Україні та покращить своєчасність та якість надання медичних послуг національними бригадами екстреної медичної допомоги.

«ВООЗ прагне підтримувати людей в Україні в доступі до вкрай необхідних медичних послуг. Надання 20 машин швидкої допомоги надасть рятівну допомогу, оскільки надання медичних послуг в Україні значно порушене, а доступ до медичної допомоги залишається проблемою для багатьох людей, — сказав д-р Ярно Хабіхт, представник ВООЗ і голова офісу ВООЗ в Україні, — Одна із медичних працівниць, з якими ми, згадала, як у дні постійних обстрілів у їхньому місті машини швидкої допомоги продовжували працювати навіть під час комендантської години, щоб люди отримували необхідну допомогу. Ми надихаємося хоробрістю українських медичних працівників і сподіваємося, що ця пожертва сприятиме їх роботі».

Ми безмежно вдячні всім нашим міжнародним друзям та партнерам за таку важливу й вагому підтримку України.

Разом ми переможемо!

Довідка: Наразі ВООЗ доставила в Україну 393 метричні тонни медичних матеріалів та обладнання. З цієї кількості 167 метричних тонн уже досягли місця призначення, переважно на сході, півдні та півночі країни, де потреба найбільша.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Olx Командир зенітного ракетного взводу

від 27000 до 57000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

RobotaUa Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

RobotaUa Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Olx Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область