ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Загиблому рік тому воїну відкрили меморіальну дошку на Житомирщині

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Травня 2022, 8:38 3

У місті Коростені на Житомирщині сьогодні відкрили меморіальну дошку загиблому рік тому, 6 травня 2021 року, земляку. Встановили її на фасаді школи, у якій навчався герой.

Навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія № 12» Сергій Коробцов закінчив, коли в Україні уже вирувала війна. Вирішивши стати на захист волі та незалежності своєї країни, хлопчина пішов служити до війська за контрактом. Воював у піхоті — в окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського. Загинув оператор БПЛА солдат Сергій Коробцов у День піхоти торік. Куля російського снайпера влучила в окуляр приладу нічного бачення, з яким воїн ніс службу під сумнозвісними Пісками поблизу Донецького аеропорту. Поховали захисника у його рідному селі Ушомир неподалік Коростеня. Відтоді Сергієві навіки 22 роки. У загиблого залишилися мати, брат, сестра, дружина та маленький син.

На урочистому мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки виступили, згадуючи ратний подвиг Сергія Коробцова та всіх українців, які загинули за свободу та територіальну цілісність України, заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергій Кириченко, а також представники Коростенської міської територіальної громади й учителі Сергія.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram