ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

850 тисяч гривень та 14 карет швидкої допомоги передали ЗСУ буковинські медики

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Травня 2022, 12:22 6

Чернівецькі медики із самого початку широкомасштабної війни активно долучаються до допомоги Збройним Силам України та силам оборони в цілому. Також вони надають допомогу своїм колегам у тих регіонах, де тривають бойові дії, та тих, які постраждали внаслідок російської агресії.

У Чернівецькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф уже двічі працівники перераховували свій одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Так, у березні медики чернівецької «швидкої допомоги» перерахували 453 507 гривень, а у квітні – ще 396 953 гривні, що разом склало понад 850 тис. грн.

Також, за словами генерального директора ОКНП «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Єленєва, від початку вторгнення агресора Центр передав Збройним Силам 14 своїх автомобілів – одну машину «Mazda», 7 УАЗів та 6 «Peugeot». Крім того, бригади Центру залучені у перевезенні поранених – за ці два місяці вони перевезли сімох бійців зі шпиталів у Житомирській та Вінницькій областях до Чернівців.

– Допомагаємо і колегам із центрів екстреної медичної допомоги Київської, Харківської, Сумської, Полтавської, Чернігівської та Черкаської областей, яким сьогодні дуже сутужно, – говорить Володимир Єленєв. – Відправляємо їм ліки, бинти, джгути, медичні ноші та інші вироби медичного призначення зі своїх запасів, передані благодійниками та придбані за кошти працівників нашої установи.

Неодноразово ліки, кровоспинні засоби, бинти, медичні ноші та інші вироби медики чернівецької «швидкої» передавали й захисникам. Зокрема, підрозділам 80-ї десантно-штурмової бригади, Чернівецького прикордонного загону та управлінню ДСНС області.

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram