ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Знищену під Бучею та Ірпенем російську техніку перевезли до Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Травня 2022, 15:24 0

Сьогодні знищену російську техніку, яка вчора демонструвалася на Європейській площі у Вінниці, перевезли на зберігання до Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму – філії обласного краєзнавчого музею, більш відомою за назвою Ставка Вервольф, що у смт Стрижавка під Вінницею.

Надалі вона стане частиною експозиції новоствореного Музею Мужніх, в якому зокрема і висвітлюватимуться події сучасної російсько-української війни від 2014 року. Про це повідомляє «Культурний код. Вінниця».

Техніку, а це розбиті у тяжких боях під Бучею та Ірпенем російські бойові машини піхоти і десанту, передали місту нацгвардійці – бійці Калинівського 8-го полку оперативного призначення імені Івана Богуна.

– Знищена українськими воїнами російська техніка доставлена зі звільнених від окупантів українських територій саме напередодні 8 травня – річниці капітуляції нацистської Німеччини та Дня пам’яті та примирення, яке у цей день відзначають в Україні. Ми згадуємо цю важливу пам’ятну дату в умовах широкомасштабної військової агресії росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, а також на саме право існування українців як нації. Сьогоднішня війна – це битва за нашу Свободу та Незалежність, – йдеться в повідомленні.

Варто зауважити, що проти того, аби техніка демонструвалась у центрі міста, виступили багато городян. Багато хто з них зазначав, що техніка викликає жах у людей, які перебувають у тривожному стані. Особливо це стосується тимчасових переселенців, які втратили домівку через бойові дії та перебувають у Вінниці. «Навіщо це в центрі міста? Щоб люди, які тікали від того жаху і мій онук зокрема, здригалися від побаченого? Дитина тільки переїхала до тихої Вінниці, ще не оговталась від пережитого, і от таке нагадування!» – такі та подібні відгуки можна було почути від містян.

Натомість у майбутньому Музеї Мужніх техніка займе відповідне місце як символ того, що на брухт перетвориться не лише ворожа техніка, а й увесь «русский мир» із рашистькою ідеологією.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram