ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Театральна армія світу»: солдати рф стріляти не вміють, зброї не знають, а з 10 танків доїжджають лише два

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Травня 2022, 9:53 5

Вся армія росії, яка вторглася в Україну, є бутафорією, де техніка не доїжджає до поля бою й солдати не вміють стріляти. А все тому, що окупантів «вчили» воювати за неробочими радянськими стандартами, коли головне не якість, а вигляд. Про це заявив блогер, журналіст, координатор проєкту МВС «Шукай своїх» Володимир Золкін.

«У них армія працює у такий спосіб: їм не важливо, їде машина чи ні, а щоб вона була добре пофарбована і її на виставку можна було поставити. Вони самі стверджують, що чудово з цим справляються. Саме з бутафорією — показати, що армія у них хороша й сильна», — пояснив аналітик-фрілансер.

Він висловив припущення, що військове російське керівництво на місцях крало чималі суми грошей, які виділяли на армію. Натомість солдати в ній виконували функції таких собі театралів, які займалися косметичним ремонтом машин. Тож, висловив переконання Золкін, на вигляд зс рф і здавалися такими «сильними й потужними». Блогер зазначив, що те саме стосується методичок, навчання російських військових і всього іншого.

«Як сказав мені один із полонених окупантів: “Ми не друга, а театральна армія світу”. Тобто солдати стріляти не вміють, зброї не знають, техніка не їде. З десяти танків іноді доїжджає два, а вісім не доїжджає через поломки, до нашого загального щастя», — вважає аналітик.

Він погодився з тим, що росіяни не спромоглися критично подумати, що за вісім років війни, яка йшла на Донбасі, українська армія значно посилилася, військові отримали колосальну практику як на полі бою, так і на міжнародних навчаннях.

«путін сам збудував у своїй країні систему, за якої до нього нагору потрапляють тільки ті новини, які він хоче чути. Інакше гінцю негайно треба “відрубати голову”. Відповідно, коли путін запросив військову аналітику щодо вторгнення в Україну, йому й принесли тільки добрі новини… І що далі до низів це спускається, то більше там ніхто нічого не знає. Критичне, раціональне мислення у них відсутнє», — констатував Золкін причини провалу військової тактики рф.

Читайте нас в Telegram