У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Про це ОТУ «Схід» повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.
«У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» 4 травня російські фашистські війська здійснили 2 атаки позицій українських захисників», – йдеться в повідомленні.
Втрати ворога склали:
особового складу – 36
БМП – 2
БТР – 2
АТ – 3.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…