ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армія рф потужна лише в уяві путіна: її «героїчні» вчинки – лише на ТБ

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Травня 2022, 15:38 5

Президент України Володимир Зеленський запевнив, він може описати російську армію краще, ніж жителі РФ, оскільки ті чули про її «потужність» лише біля телеекранів, але у війні проти України ці заяви не підтвердилися. Про це він заявив під час виступу на сесії Wall Street Journal CEO Council Summit.

«В уявленні російського населення їхня армія найпотужніша у світі завдяки внутрішній їхній політиці. І, так само як і в уявленні лідера рф, що у них найпотужніша армія. Мені здається, я можу описати їхню армію краще, ніж вони, тому що у нас вони воювали, а на їхній території вони тільки про ці „героїчні“ вчинки чули по телевізору», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави наголосив, у рф дійсно багато техніки, але її керівництво взагалі не шкодує своїх людей.

«Вони дійсно десятками тисяч людей просто виганяли як скот, щоб ми, захищаючи себе, вбивали їх. Вони забирали наше життя — ми забирали їхнє. Все справедливо. Ми просто захищаємося. Ми розуміємо, що їхня армія просто кількістю людей, вони просто хочуть втопити нас в крові свої військових. Їх просто багато, і їм їх не шкода», — зауважив Зеленський.

Крім того, за його словами, уявлення кремля щодо сучасної армії абсолютно неадекватне. «Але вони не можуть сказати своєму суспільству, що вони програли нашому об’єднанню й програли сучасності, їхня армія була до цього не готова. Так, можна нас зруйнувати повністю, спалити, але з точки зору воєнної тактики взяти вони нас не змогли та не зможуть», – пояснив Президент України.

Він також додав, російській владі краще сказати своєму народові, що вони борються «з колективним Заходом», аніж визнати поразку Україні.

«Тому, авжеж, краще сказати, що росія бореться з об’єднаним заходом і тому не так все просто, і тому не так просто було захопити Київ за 5 днів, як вони гарантували, але це виправдання. Факт залишається фактом — ми воюємо й уміємо воювати, тому що в нас війна на нашій території 8 років, а вони про те, що вони вояки, чули по телевізору. Ми не пишаємось тим, що можемо відбити росію, ми пишаємося просто своїми людьми. Я б хотів максимум їх зберегти», – резюмував Володимир Зеленський.

Підготував Назар Волошин

Читайте нас у Facebook