ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Законотворці мають намір розширити перелік завдань територіальної оборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Травня 2022, 13:52 35

Тероборонівці, які мають юридичну освіту, допомагатимуть фіксувати воєнні злочини, скоєні проти цивільного населення.

Відповідний законопроєкт, який передбачає внесення змін до статті 3 Закону «Про основи національного спротиву» і стосується «вдосконалення засад організації та ведення руху опору», вже зареєстровано в парламенті за № 7306.

Його мета — розширити завдання територіальної оборони й забезпечити ефективніше виконання завдань, покладених на національний спротив.

Так, закон дасть змогу:

  • використати потенціал тих членів добровольчих формувань територіальної оборони, які мають юридичну освіту;
  • таким людям надавати громадянам України правову допомогу для фіксації вчинених злочинів, заподіяної моральної, фізичної та майнової шкоди;
  • юридично грамотно оформлювати заяви про скоєння кримінальних правопорушень та інші звернення до компетентних органів.

У повідомленні, розміщеному на сторінці парламентського комітету в Фейсбуці, йдеться про те, що під час обговорення законопроєкту народні депутати наголошували: подібна робота вже здійснюється членами Добровольчого формування територіальної громади міста Києва «Мрія» на території Київської області у взаємодії з Військовою службою правопорядку Збройних Сил України та правоохоронними органами. А ще члени комітету переконані, що важливість документа полягає у забезпечені своєчасної та правильної фіксації масштабних злочинів рф для створення належної доказової бази, що надалі допоможе в одержанні компенсації за завдану шкоду.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини