У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Про це повідомив речник МОУ полковник Олександр Мотузяник під час брифінгу в «Укрінформі».
«Збройні Сили України продовжують завдавати російським окупаційним військам численних втрат. Лише за вчора підрозділи протиповітряної оборони Повітряних Сил збили десять БпЛА „Орлан-10“.
На Донеччині та Луганщині за минулу добу наші мужні оборонці відбили десять атак російських окупантів, знищили два танки, сімнадцять артилерійських систем, тридцять вісім одиниць бойової броньованої та 10 одиниць автомобільної техніки противника.
Також сьогодні вранці біля острова Зміїний ударним оперативно-тактичним безпілотним комплексом „Байрактар ТВ2“ було знищено два російські катери типу „Раптор“», — повідомив Олександр Мотузяник.
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…