— Пані Валентино, кілька годин тому у вас була зустріч з рідними військових, які повернулися з полону. Які ви для себе виклики побачили після спілкування…
Захисники України на передовій отримають ще 22 маневрові автівки, які вже готові до виконання бойових завдань. Днями пікапи та джипи привезли до Дніпра і вже відправили на фронт.
Автівки придбали коштом приватних благодійників, волонтерів та підприємців. Утім, левову частку грошей зібрав фонд ТАПС-Україна. Усе це — спільна робота в рамках проєкту #CARFORVICTORY, який підтримує, зокрема, й Волонтерський центр «Схід». Про це повідомили в Дніпровській міськраді.
— У нас укріплення стоять за межами населених пунктів — щоб не наражати людей на небезпеку. Тому доводиться їздити полями. І коли йде, наприклад, дощ, то дуже важливо, аби машина могла проїхати там. І на такій машині це можна зробити, — розповів військовослужбовець Олександр Курбатов.
Зі слів письменника, блогера, координатора проєкту #CARFORVICTORY Яна Валетова, джипи та пікапи шукали по всій Європі — в Італії, Польщі, Бельгії, Голландії, Іспанії.
— Автомобілі фарбують у піксель, перевіряють підвіски, намагаються дати додаткове оснащення — тарани, захист радіаторів, — розповів Ян Валетов, додавши, що вже готується наступна партія.
Раніше на фронт передали 50 автомобілів для тактичних груп.
Міський голова Дніпра Борис Філатов, який зустрівся з армійцями під час передачі автівок, подякував фонду ТАПС-Україна, а також усім, хто займається «перегонкою» та ремонтом машин, хто захищає країну і допомагає в тилу. За його словами, все це є доказом того, що це — народна війна за незалежність і виживання українців.
— Це — знакова подія. Партія машин нині досить велика. І вона не остання. Коли ми збираємося всі разом, це дає всім зрозуміти, що ми є непереможною нацією. Кожен із присутніх тут вкладає частку свого серця та душі в роботу заради нашої спільної Перемоги, — сказав Борис Філатов.
Підготував Олександр Колесник
Воїни 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» підпалили склад з боєкомплектом російських загарбників.
Упродовж 9 місяців 2024 року оборонне відомство кодифікувало і дозволило для використання у Силах оборони понад 140 безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) та 33 наземні роботизовані комплекси (НРК) українського виробництва.
Окупанти перегруповують у районах Роботинського виступу та на напрямку Приютне — Велика Новосілка.
Служба безпеки України затримала ще одного агента рф, який був завербований для підривної діяльності проти Збройних Сил України.
Кількість жертв внаслідок вчорашньої російської ракетної атаки по портовій інфраструктурі Одещини зросла до семи осіб.
У ніч на 10 жовтня 2024 року російські окупанти атакували Україну ударними БПЛА та ракетами різних типів.
Захищаємо світ
— Пані Валентино, кілька годин тому у вас була зустріч з рідними військових, які повернулися з полону. Які ви для себе виклики побачили після спілкування…