ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Французький електротехнічний гігант Schneider Electric продає російські активи

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Травня 2022, 12:55 11

Французька енергомашинобудівна компанія Schneider Electric оголосила про намір продати активи в росії локальному керівництву. Про це йдеться у повідомленні компанії.

«З 24 лютого 2022 року Schneider Electric призупинила нові інвестиції та міжнародні поставки в рамках нових проєктів до росії та білорусі. Після ретельного аналізу активів компанії та можливих сценаріїв Schneider Electric оголошує про те, що підписано листа про наміри продати активи Schneider Electric у росії керівництву компанії в країні», – йдеться у повідомленні компанії.

У Schneider Electric зазначили, що угода має пройти узгодження з місцевою владою. Частка продажів Schneider Electric від російського підрозділу становить близько 2%.

Французька компанія планує впорядкований процес передачі. У рамках цього процесу компанія виділить кошти, «необхідні для підтримки 3500 співробітників у росії та білорусі».

Серед російських активів Schneider Electric – завод у ленінградській області «ЕлектроМоноблок» (виготовляє низьковольтні автоматичні апарати, елегазові моноблоки, пристрої релейного захисту), «Електрощит» у самарі.

Понад 60% продукції, що поставляється Schneider Electric російським клієнтам, виробляється в росії на п’яти заводах, що належать їй.

Читайте нас в Telegram