ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Валерій Залужний і Марк Міллі обговорили перелік потреб ЗСУ і обстановку на фронті

Важливі новини Новини
30 Квітня 2022, 23:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний провів переговори із Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

Про це генерал Валерій Залужний повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив: «Сьогоднішня телефонна розмова з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі дала можливість у черговий раз звірити годинники щодо постачання озброєння, боєприпасів та техніки до України. Формування переліку потреб, система логістики, підготовка особового складу та використання наданих зразків зброї знаходяться під постійним суворим контролем.

Щиро вдячний нашим партнерам за допомогу, завдяки якій ми продовжуємо захищати Україну та весь цивілізований світ, свободу і демократію.

Ми також обговорили з моїм американським колегою перспективну модель Збройних Сил України. Вочевидь, ми змушені відмовлятися від радянської зброї та техніки і переходити на НАТівські зразки. І чим раніше розпочнемо цей процес, тим швидше завершимо.

Я також поінформував генерала Міллі про важку ситуацію на сході нашої держави, зокрема на Ізюмському та Сєвєродонецькому напрямках, де противник зосередив максимальні зусилля та найбільш боєздатні угруповання. Попри всю складність ситуації, ми забезпечуємо оборону, утримуємо зайняті рубежі та позиції».


Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати
Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати

Ворожі штурмовики продовжують тактику інфільтрації в наші позиції, але далеко не заходять і можуть тижнями сидіти на одному місці.

«Маємо домовленість щодо постачання сотень ракет проти безпілотників цього року» — Євгеній Хмара
«Маємо домовленість щодо постачання сотень ракет проти безпілотників цього року» — Євгеній Хмара

Тимчасовий виконуючий обов’язки Міністра оборони України Євгеній Хмара зустрівся з Міністром оборони Великої Британії Весом Стрітінгом. 

Уражені 2 НПЗ, сторожові катери та судна російського тіньового флоту — Президент
Уражені 2 НПЗ, сторожові катери та судна російського тіньового флоту — Президент

У ніч на 6 серпня українські далекобійні санкції знову спрацювали на обмеження нафтових прибутків росії, з яких вона фінансує війну та вбивства українців.

«Д-30» — вбита: капоніри та купи гілля не врятували ворожі гармати
«Д-30» — вбита: капоніри та купи гілля не врятували ворожі гармати

Пілоти 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російські гаубиці Д-30 та «Мста-Б».

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

RobotaUa Стрілець/чиня-санітар/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Olx Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx оператор дрону/квадрокоптеру

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

RobotaUa Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ