ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сітку площею зі спортзал сплели для захисників вінницькі волонтери

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Квітня 2022, 10:58 7

Черговий рекорд у плетінні маскувальних сіток для українських оборонців встановили вінницькі «павучки» з волонтерського центру Flora. Минулого разу для підрозділу, що боронить українську землю на Луганщині, вони сплели сітку розміром 12 на 8 метрів, і ось до захисників на Київщину вирушає масксітка-рекордсменка — вона у розгорнутому вигляді зайняла майже весь середньостатистичний спортзал, у якому її сплели. Площа нового витвору волонтерського мистецтва — 180 квадратних метрів, а розмір — 12×15 метрів.

Волонтерський центр, що своїм ім’ям зобов’язаний мережі квітів Flora, власники якої надали своє приміщення для роботи, був створений двома тезками — Ольгою Дерновою та Ольгою Саркісовою — на третій день після широкомасштабного вторгнення росії в Україну. За цей час, тобто рівно за два місяці, волонтери сплели понад 200 сіток різних розмірів. Щодня до центру приходить більше ніж сорок людей, серед яких як містяни, так і внутрішньо переміщені українці, які тимчасово перебувають у Вінниці. Хтось ріже тканину, хтось власноруч плете основу з ниток. Таким чином створюють маскувальні сітки — 100 відсотків власного виробництва.

— Пишаюся тим, що люди з 12 міст України, які щоденно працюють у нашому центрі, вплели своє прагнення до Перемоги у гігантську сітку, що стане справжнім захисним покровом для наших воїнів! — говорить Ольга Дернова.

Також волонтерка розповіла журналістові АрміяInform, що, крім плетіння сіток, у центру є ще два напрямки волонтерської діяльності. Це забезпечення предметами одягу та взуття переселенців, або, як їх називають дівчата, «гостей нашого міста», а також відправлення всього необхідного захисникам України до різних регіонів, де ведуться бойові дії чи створюються й укріплюються нові оборонні рубежі.

— Там не працюють магазини, тож ми намагаємось допомагати нашим військовим як можемо, — каже жінка.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram