ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На сьогодні росіянами пошкоджено 369 закладів охорони здоров’я, знищено 39 – МОЗ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Квітня 2022, 6:41

В Україні зруйновано 39 закладів охорони здоров’я, для їх відновлення потрібно 13,5 млрд грн. Також в Україні пошкоджено 369 медичних закладів.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.

«Сьогодні вже 369 (медичних закладів — ред.) пошкоджених закладів охорони здоров’я, 39 зруйновано, і на цих 39, щоб їх відновити, потрібно 13 млрд 500 млн грн. Це прорахунки, які є на сьогодні», – сказав Ляшко

Він додав, що нині розробляються концепти по кожній з деокупованих областей, які передбачають комплексні рішення – і відновлення зруйнованого, і модернізацію лікарень.

«Для того, щоб це реалізувати, ми працюємо в рамках загальнодержавної стратегії з відновлення України під керівництвом президента, уряду, відпрацьовуємо це з обласними адміністраціями, військовими адміністраціями, щоб це було комплексне рішення. Сьогодні вже маємо запевнення в підтримці від наших міжнародних партнерів, урядів різних країн про допомогу, яку отримає і медична система, щоб відновилася і стала ще краще, ніж була», – сказав Ляшко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
В Єлабузі, де виробляються ворожі БПЛА, «дещо гучно, а на 51 арсеналі ГРАУ у Кіржачі вторинна детонація

В Єлабузі, де виробляються ворожі БПЛА, «дещо гучно, а на 51 арсеналі ГРАУ у Кіржачі вторинна детонація

У середу, 23 квітня, з’явилася інформація про вибухи у російському місті Єлабуга, де розташовано завод Алабуга, який займається виробництвом безпілотників-камікадзе типу «шахед».

Бачив Торецьк квітучим, тепер захищає руїни: «Отче» про 10 років війни та «гангрену землі»

Бачив Торецьк квітучим, тепер захищає руїни: «Отче» про 10 років війни та «гангрену землі»

Його позивний «Отче» народився випадково — через басистий голос та бороду, коли більш бажані «Вікінг» та «Ірландець» виявилися зайнятими. Але для Дмитра, головного сержанта взводу безпілотних авіаційних комплексів, цей позивний став частиною довгого шляху захисту України, шляху, що нерозривно пов’язав його, волинянина, з Донеччиною.

Київська бригада «вимкнула» ворогу «картинку» і «звук»: знищено камери, радар, зв’язок і ПТРК

Київська бригада «вимкнула» ворогу «картинку» і «звук»: знищено камери, радар, зв’язок і ПТРК

Масштабну та результативну операцію з «осліплення» та «оглушення» противника провели воїни 5 окремої штурмової Київської бригади на Краматорському напрямку. Захисникам вдалося одним махом знищити цілу низку ворожих засобів спостереження, зв’язку, протитанкової оборони та укриття з особовим складом.

Уразили сотню окупантів — наші бійці порахували, скільки коштує знищення одного військового рф

Уразили сотню окупантів — наші бійці порахували, скільки коштує знищення одного військового рф

Група «Гострі картузи» 2 окремого загону ЦСП «Омега» всього за 5 днів роботи на Донбасі, без врахування Великодня, знищила 106 ворожих цілей.

Шлях за кордон вартістю $50 тисяч: у Києві затримали чоловіка, який робив фейкові документи для ухилянтів

Шлях за кордон вартістю $50 тисяч: у Києві затримали чоловіка, який робив фейкові документи для ухилянтів

У Києві поліцейські затримали 34-річного жителя столиці, який через знайомих підшукував осіб, охочих ухилитися від служби, та за гроші пропонував їм виготовити підроблені військово-облікові документи з позначкою про зняття з обліку або «липову» медичну документацію.

«Генерал Черешня» — Міноборони кодифікувало новий FPV-безпілотник

«Генерал Черешня» — Міноборони кодифікувало новий FPV-безпілотник

Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс «Генерал Черешня».

ВАКАНСІЇ

Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Кухар

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Водій(механік-водій,водій-електрик) категорія С

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---