У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України:
«Держприкордонслужба разом з ДБР продовжує виявляти майно країни-агресора. Білоруське судно «Надежда» та суховантажну баржу, які були залучені у логістичних операціях ворога на Дунаї, виявили в акваторії Ізмаїльського порту.
Також в акваторії Чорноморська виявили судно російської федерації. Власники намагалися заховати під час війни нафтоналивний танкер “Волгонефть-268” на Іллічівському судноремонтному заводі, змінивши прапор корабля на замбійський. Традиційно, для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України, вартість суден була суттєво занижена, але окупантам це не допомогло.
Судна вилучено, передано на зберігання до Адміністрації морських портів України. Питання щодо їх націоналізації розглядатимуть компетентні органи.
Разом до Перемоги! Слава України!»
Російський бронеавтомобіль, захоплений на полі бою, отримав друге життя. Після ремонту трофейний «Тайфун» поповнив парк техніки українських військових.
У Харкові затримали поплічника російських окупантів, який готував у місті серію терактів на замовлення фсб.
Реактивники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» показали рідкісні кадри роботи РСЗВ «Град» на Костянтинівському напрямку.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…